Co ještě s sebou?

Veškeré dokumentace, kde můžete ukázat své dosavadní výsledky, jakými kurzy nebo školením jste prošli. Čím více toho můžete ukázat a doložit, tím lépe pro vás. Takže by ve vaší tašce nemělo chybět nejvyšší ukončené vzdělání, různé rekvalifikační kurzy, jazykové kurzy, školení, potvrzení o zdravotním stavu, toto potvrzení dokládáte pouze v případě,
že jej po Vás zaměstnavatel požaduje, zápočtový list, výpis z trestního rejstříku trestů u těch profesí, kde je požadována trestní bezúhonnost.

Nezapomeňte si vzít sebou i „hlavu“ :) , musíte být připraveni na otázky, které na Vás mohou vychrlit a Vy nebudete mít čas dlouho přemýšlet. Nedávejte na sobě znát, že jste překvapeni, že Vás něco zaskočilo a snažte se být rozumní, rychlí, zajímaví.

Jaké otázky mohou nastat?
Nejčastější otázkami mohou být např. Jaké jsou vaše klady a zápory, řekněte alespoň tři od každého? Jaké máte pracovní zkušenosti a popřípadě, kde jste pracovali? Čím budete přínosem pro naši firmu. Proč bychom měli vybrat právě vás? Jakou máte představu o práci u nás? Jak byste se finančně ohodnotili (představa o platu). Můžete se setkat i s otázkami, čím se firma zabývá, tím poznají, jestli máte opravdový zájem o danou práci v jejich firmě.